Cover Týdne Soutěž - 1/2019

Účastníci soutěže a jejich bodové hodnocení. Soutěž se koná každý čtvrt rok (13 týdnů) a po uplynutí této doby budou vylosováni a vyhlášeni vítězové, kteří obdrží věcné ceny.

Soutěže se mohou účastnit pouze osobní Facebook profily. Pomocí Facebook stránky můžete nadále hlasovat, ale budete postupně skryti ve výsledcích a i kdyby ne tak nejste bráni na zřetel v rámci soutěže. Děkujeme za pochopení.

Za každé hlasování budete umístěni do pomyslného osudí ze kterého budeme losovat vítěze. Pokud se během kvartálu zůčastníte hlasování 13 krát budete v osudí 13 krát, pokud 2 krát pak 2 krát atd. Máte tedy reálnou šanci na vítězství i v případě, že do hry "naskočíte" až v jejím průběhu nebo na samotném konci.

Pokud si chcete pohonit ego tak nadále počítáme body za hlasování, ale pořadí již nemá vliv na nic je jen pro vaše chlubení :). Body se pak získávají za následující věci:

  • Za účast (hlasování): 1 bod
  • Za správný tip vítěze: 3 bod

Váš tip není možné měnit (tedy to co zvolíte jako první to se počítá) a počítají se jen hlasy, které byly uděleny před vyhlášením vítěze (jmenovitě hlasy do soutěže končí vždy v neděli danný týden).

Pořadí hlasujících

Účastník Body celkem
Účastník Body celkem

Sleduj nás, kde se dá!